rozkład jazdy linii "50"

Czytasz wersję archiwalną wątku "rozkład jazdy linii "50"" z forum www.zgorzelec.info/forum/sloniu_21 - Sob Sty 03, 2009 7:07 pm
Czy ktoś z Was ma może dostęp do rozkładu jazdy linii 50? "Cudowna" i "funkcjonalna" strona PKS odsyła do e-podróżnika ale tam nie wyświetla się żaden wynik. Kartki na przystankach są oderwane i nie wiem jak w niedzielę kursuje autobus z Poniatowskiego na Reymonta Doltex.
Chętnie zobaczyłbym cały rozkład ze wszystkimi przystankami tej linii.muzyka_miasta - Sob Sty 03, 2009 7:23 pm
Na kościuszki ładnie rozkład się trzyma;)


I.Hanna - Sob Sty 03, 2009 9:02 pm
Wczoraj napisałam w tej sprawie do PKS. Pan Prezes próbował mi wyjaśnić powody kłopotów ze stroną
"W tej sprawie jest bardzo wiele głosów podobnych do Pani maila. Zmiana jest wynikiem uregulowania prawnego , musieliśmy się do niego przystosować. Nieczytelność obecnego rozwiązania jest oczywista i już interweniują niemal wszystkie firmy transportowe w Polsce. My jako firma zastosowaliśmy się do obowiązującego prawa a nie wszystkie firmy transportowe uległy i dokonały zmian. Obecnie do 15 stycznia ma nastąpić zmiana obecnego krajowego rozkładu, również od nowego roku chcemy zamieścić dodatkowy ogólnopolski rozkład , który według nas jest dużo łatwiejszy w obsłudze i dokładniejszy, ponadto jeżeli rozkłady te nie spełnia oczekiwań klientów zamieścimy obok ustawowej możliwości korzystania z tamtych rozkładów ponownie nasz rozkład.
Dziękując za uwagi życzę Wszystkiego Dobrego w Nowym 2009 Roku .
z poważaniem Bogdan Piórek Prezes Zarządu"
Mnie to nie przekonuje, więc napisałam jeszcze raz. Nie bardzo mogę uwierzyć, że PKS w każdym mieście nie ma prawa "powiesić" swojego rozkładu jazdy na swojej stronie. To jest jakieś nieporozumienie.
I ja również życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku H.I


B.Piorek - Nie Sty 04, 2009 12:41 pm
Pani Haniu ja nie pisałem ,że nie mamy prawa zamieścić swojego rozkładu na stronie , mamy takie prawo a próbowaliśmy je realizować poprzez dołączenie do krajowego rozkładu jazdy miedzy innymi w systemie "przewoźnik" a od 15 stycznia jeszcze w systemie "krajowyrozkladjazdy"- oczywiście jesteśmy dla klientów i ich oczekiwania są dla nas podstawą. Nie czekając na rozwój informacji krajowej już od jutra uruchomimy działania dla przywrócenia starego systemu jeżeli według klientów jest on bardziej czytelny. Obecne krajowe rozkłady utrzymamy zapewne dla przygotowania się do wymogów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego. Jest trzeba przyznać tez wiele głosów , które uwazają że te nowe formy informacji są dogodniejsze zwłaszcza w kontekście realizacji jazd z kilkoma przesiadkami.
bardzo mi przykro ,że nie byłem w stanie Pani przekonać . chętnie udzielę informacji każdemu zainteresowanemu ,jestem przekonany, sam problem jest dużo bardziej skomplikowany i oprócz funkcji informacyjnej dla pasażerów jest również systemowym rozwiązaniem dla organów kontrolnych i chyba stąd niechęć niektórych przewoźników do jego realizacji.
My ze swojej strony na rok 2009 będziemy swój rozkład jazdy rozpowszechniać również przez inne niż internet media oraz w różnych formach poligraficznych. Dostępna jest bezpłatna informacja telefoniczna / Dyżurny Ruchu DA PKS Zgorzelec i DA Bogatynia/ oraz całodobowa linia informacyjna / ta niestety już płatna/ Numery telefonów dostępne na stronie PPKS Zgorzelec / nie zamieszczam ich z szacunku dla admina/
W przypadku dalszych pytań zapraszam na priva lub maila. Wyjaśniene tego typu spraw na forum nie jest skuteczne, chociaż staram się reagować na każdy wpis.sloniu_21 - Nie Sty 04, 2009 4:28 pm
do B.Piorek

rozumiem, że wyszukiwarka na stronie e-podróżnika jest dobra dla kursów dalekobieżnych ale ciężko tam znaleźć informację o kursach lokalnych miejskich linii. Co do informacji telefonicznej - po co mam nękać co drugi dzień panią telefonistkę, skoro spojrzenie do internetu na stronę PPKSu nic mnie nie kosztuje. U mojego operatora telefonii komórkowej nie mogę wykonywać darmowych połączeń, a cena 2 zł + VAT mnie zniechęca. Wiem, że firma ponosi koszty transferu danych z serwera przy każdym wejściu na stronę ale to są koszty prowadzenia działalności gospodarczej. A poza tym mam pewność (lub przynajmniej dużą nadzieję), że informacje na stronie są aktualne, a z rozkładem wyciętym z gazety już takiej pewności nie mam.


B.Piorek - Nie Sty 04, 2009 5:08 pm
Zgadzam się i już podjąłem działania rozkład 50 i Linii P do Goerlitz będzie w pierwszej kolejności ponownie na stronie . Sprawdziłem - i na "podrózniku" żeby znaleźć połaczenie na linii 50 trzeba dwa razy wpisać Zgorzelec wcisnąć szukaj a następnie rozwinąć i wybrać odpowiednie przystanki w Zgorzelcu. Jest to przyznaje uciążliwe i przywracamy nasze dotychczasowe rozwiązanie.


sloniu_21 - Pon Sty 05, 2009 11:54 am
Sprawdziłem - i na "podrózniku" żeby znaleźć połaczenie na linii 50 trzeba dwa razy wpisać Zgorzelec wcisnąć szukaj a następnie rozwinąć i wybrać odpowiednie przystanki w Zgorzelcu.Oto co otrzymuje na stronie e-podroznika

Nie znaleziono polaczen spelniajacych podane kryteria.


I.Hanna - Pon Sty 05, 2009 2:17 pm
Pozwoliłam sobie zacytować list P. Prezesa, ponieważ uważałam, że dobrze będzie, jeżeli mieszkańcy dowiedzą się o Państwa działaniach, że PKS reaguje na uwagi klientów, co doceniam.
Od czasu do czasu korzystam z usług tej firmy i jestem z tego zadowolona.
Kiedyś sprawdzałam sobie na stronie PKS wszystkie odjazdy ze Zgorzelca i to była wygoda. Czasami też dzwonię i otrzymuję informację. Jednak z tym e-podróżnikiem to jakieś nieporozumienie. Próbowałam znaleźć połączenia ze Zgorzelca na dugi koniec Polski, to oczywiście się nie udało. Na szczęście Kraków miał tak skonstruowany rozkład jazdy, że bez problemu udało mi sie wszystko, co mnie interesowało, ustalić.
Dlatego tą drogą raz jeszcze dziękuję Panu Prezesowi za odpowiedź i wierzę, że szybko mieszkańcy będą mieli rozkład autobusów ze Zgorzelca na Waszej stronie, w tym również i miejskiej 50.
Pozdrawiam serdecznie Hanna I.


sloniu_21 - Pon Sty 05, 2009 5:20 pm
Juz wiem dlaczego nie wyszukalo mi polaczen. Na liscie wyboru sa pozycje Z-LEC, ul. Poniatowskiego i ZGORZELEC, ul. Poniatowskiego. Wyszukuje tylko jesli wybierze sie ZGORZELEC + nazwa ulicy. Ale skad ja, biedny slonik, mam to wiedziec?


B.Piorek - Pon Sty 05, 2009 5:22 pm
Nie męcz się Słoniu jutro podam termin wprowadzenia starego rozkładu i bedzie znowu spoko


Kubek - Wto Sty 06, 2009 2:14 pm
Przy okazji, można by odświeżyć tę stronkę naszego PKSu, bo - cóż tu mówić - lipa.


B.Piorek - Wto Sty 06, 2009 8:28 pm
Rozkład już na stronce UWAGA uaktualnienie godzin nastąpi w dniu jutrzejszym.


Namruf - Sro Sty 07, 2009 12:18 pm
przydałoby się zaktualizować nazwy ulic w waszym rozkładzie, Armii Krajowej u was wciąż nazywa się boh. ZWM................. i prosiłbym o wytłumaczenie czemu dziś nie wyjechała pierwsza "50"...troche ludzi zmarzło rano czekając na autobus, który NIE PRZYJECHAŁ!!!


bog180 - Sro Sty 07, 2009 6:20 pm
NAMRUF jako FURMAN pwinieneś wiedziec czemu w czasie kiedy jest minus 24 stopnie autobus się spóźnia. zmnam takie firmy w powiecie , które wogóle komunikacji w takich warunkach nie prowadziły


Namruf - Sro Sty 07, 2009 10:45 pm
NAMRUF jako FURMAN pwinieneś wiedziec czemu w czasie kiedy jest minus 24 stopnie autobus się spóźnia. zmnam takie firmy w powiecie , które wogóle komunikacji w takich warunkach nie prowadziłynie się spóźnia, tylko nie wyjeżdża w trasę. Szanujące klienta firmy prowadziły komunikację i jeździły planowo, kwestia chęci...a to że mój nick od tyłu to furman, to czysty przypadek, a gdyby nawet to konie dają rade w taki mróz i spisałyby się lepiej niż PKS a co z tym boh. ZWM?


B.Piorek - Czw Sty 08, 2009 7:14 am
Dzieki za poprawkę Boh ZWM oczywiście uaktualnimy - baza przystanków jest stara i wielka ale już ją sprawdzamy , żeby wiecej takich wpadek nie było. Zapewniam też ,że zakłócenia nie mają nic wspólnego z brakiem szacunku dla klientów , całą noc pracownicy robili wszystko żeby od rana komunikacja przebiegała jak najnormalniej.


bog180 - Sro Mar 11, 2009 9:40 pm
Na stronie PKS obok trudnego i nielubianego rozkładu e-podróżnik jest rozkład PKS Zgorzelec w starej szacie ale uaktualniony.

Prawo jazdy -czyli sztuka zdawania egzaminu w J.Górze.
SZKOŁY NAUKI JAZDY - KTÓRA NAJLEPSZA???
PKP nowy rozkład jazdy
Nauka jazdy na boisku sportowym.
szkoły jazdy w naszym mieście
Niefortunny koniec nauki jazdy
Kurs jazdy dla dresiarzy
  • latajB1ca glista
  • jezdze maverickiem td
  • niemieccy wynalazcy
  • ford samochody dostawcze
  • sigma;28;200
  • Skupisko postów z for internetowych ; Strona Główna